Jednodenní plavba na lodích – výlet 1

 výlet 1A – rafty/kánoe
nejoblíbenější program – výlet
Moravičany – Litovel  11 km / 4 hod. plavby

Doprava vlakem do zastávky Moravičany, trať Olomouc – Zábřeh na Moravě. Po východu z nádraží odbočit vlevo. Po cca 300m / 10 min chůze přijdete k Moravě – místu startu. Po ukončení plavby 10 minut zastávka ČD, autobusové nádraží v Litovli. Pohodová plavba na raftech nebo kánoích Litovelským Pomoravím. 

 výlet 1B – rafty/ kánoe
Litovel – Horka n. Moravou  17 km / 6 hod. plavba

Doprava vlakem do zastávky Litovel – město, trať Olomouc – Zábřeh na Moravě, přestup Červenka. Doprava autobusem – autobusové nádraží v Litovli. Ze zastávky vlaku nebo autobusového nádraží v Litovli chůze cca 700m směrem k Pivovaru Litovel na místo startu. Po ukončení plavby spojení MHD nebo vlak do Olomouce. Ve 2/3 plavby přestávka v Hynkově, občerstvení v Hospodě Starý Mlýn.

výlet 1C – rafty / kánoe
Horka nad Moravou – Olomouc Krásná Morava  8 km / 3 hod. plavba

Doprava na místo startu MHD z Olomouce, ze zastávky Náměstí hrdinů. Výstup – Horka nad Moravou, zastávka Obecní úřad. Start plavby je pod MVE, cca 100m od zastávky MHD. Ukončení plavby je v Resortu Krásná Morava v Olomouci. 

Cena výletu: 450 Kč / osoba
Zahrnuje: pronájem sportovního vybavení (místo v lodi, pádlo, vesta, loďák do lodi, pumpa), včetně jeho přípravy start/cíl, průvodce na řece s licencí Instruktor vodní turistiky, úschova suchých věcí během plavby.

Uskutečnění programu → 20 a více platících osob. 10 platících účastníků – 1 ped. dozor zdarma.